тел./факс: +38 (067) 721 98 88

•  
UK | EN | RU
06-04-2019
ТОВ “ДЕМЗ” за чистий ліс!

 

Хочемо поговорити про наболілу тему – «СМІТТЯ».
Все почалося з того, що з настанням весни захотілося прогулятися лісом. І тут на кожному кроці, куди не глянь – гори ПЕТ-пляшок, поліетиленових пакетів та всього, що людям не потрібно. Все це просто валяється всюди! А найобурливіше – натрапити на звалище будівельного сміття. Просто жах!

Директор підприємства запропонував провести акцію «DEMZ ЗА ЧИСТИЙ ЛІС», і наша команда із задоволенням погодилася. Брали участь дорослі та діти. І це чудово! Таким чином, ми хочемо, щоб люди підтримали нас або просто зберігали чистоту після себе! Адже вже зараз розпочинаються масові виїзди на шашлики та прогулянки на природі.

Наше прибирання у лісі тривало 7 годин. За цей час нам зустрічалися різні люди. Деякі проходили повз і просто дивилися, хтось дякував, а хтось навіть запропонував свою допомогу. Були й такі, хто нагрубіянив. Прикро, звичайно!

Подібні заходи – справа добровільна, ми намагаємося протистояти похабному ставленню до природи. За підсумками нашої роботи – два камази сміття! Задумайтеся, адже це лише невеликий шматочок території.